NEDEN BİZ;
 • DÜNYANIN EN ETKİLİ DİL ÖĞRETİM SİSTEMİ
 • MAKSIMUM 3 KİŞİLİK SINIFLAR
 • KİŞİYE ÖZEL TASARLANAN EĞİTİM
 • İŞ İNGİLİZCESİ DESTEĞİ
 • PROGRAMIN TAMAMINDA 200 SAAT ÖZEL DERS
 • EN GEÇ 1 HAFTA İÇERİSİNDE GRUP BAŞLANGICI
 • ÖĞRENME GARANTİSİ
 • PARA İADE GARANTİSİ
 • Şeref Defterinden

  Sn.Cüneyt Bektaş
  60 Günde İngilizce programı ile 2012 Nisan ayında tanıştım. Girdiğim ilk deneme dersi sonrası, daha önce devam ettiğim ve ne yazık ki sonuç alamadığım kurslardan farklı olduğunu anladım. Daha önce gittiğim kurslarda nedense, 1-2ders sonra ayaklarım ters gitmeye başlar ve sürekli kaytarırdım.  Sınıf arkadaşım Aykut ile o kadar iyi bir grup olduk ki hafta sonu dersleri benim için zorunluluk olmaktan çıkıp keyif aldığım saatler haline dönüştü. Bence 60 Günde İngilizcenin sihri burada, sistem ve öğretmenler  İngilizceyi mümkün olduğunca yalın ve anlaşılabilir hale getiriyor.
  Başarılarınızın devamını dilerim.
                                                                                                                                            MASIMO
  Sn.Canan Geleri
  İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmeyi çok istiyordum. Bu amacımı gerçekleştirmeye karar verdikten sonra; Kızılay’dan geçerken tesadüfen gözüme çarpan kursunuza uğradım.
  Tesadüfen uğrayarak İngilizce eğitimine başladığım kursunuzu çok memnun kalarak tamamlıyorum. Öncelikle beklediğimden çok daha iyi bir ortamla karılaştığımı belirtmek isterim. Eğitim ve öğrenim açısından çok faydalı bir kurs ve program olduğunu düşünüyorum.
  Öğrenciyle birebir ilgilenen eğitim anlayışını benimseyen “60 Günde İngilizce”ye ve özellikle İngilizcemi geliştirmesindeki emek ve çabalarından dolayı değerli öğretmenlere teşekkürlerimi iletmek isterim.
                                                                                                               ARKEOLOG SANAT TARİHÇİ

  Sn.Hüseyin Ünsal
  Sevgili 60 Günde İngilizce çalışanları,
  55 yaşında İngilizce öğrenmeye çalışmak ne kadar doğruydu bilmiyorum ama sevgili Selman, Merve ve Büşra ile tanışmamla birlikte olabileceğini düşündüm. Sanırım şimdi Londra’da yolumu bulurum. Benim için çok önemliydi. Kurs bitmek üzere eğer sınıfta bırakılırsam mutlu olacağım.
  Güzel anılarım oldu. Güzel günler diliyorum.
  EM.MV
  Sn. Yener YALÇINER
  İnternetten bulduğum kursunuza ilk görüşmemden 6 ay sonra başlayabildim. Şimdi, keşke ilk görüştüğüm anda başlasaydım diyebiliyorum. Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkürlerimi iletmek isterim. Sevgi ve saygılarımla…
                                                                                                              BP Petrol
  Sn. Cengiz DURMUŞ

  Öncelikle belirtmek isterim ki, hayatımda en önemli eksiklik olarak gördüğüm İngilizce bilmemeyi, konuşamamayı aşmak için araştırmalar yaptım. Ve bir çok yöntem olduğunu gördüm. Bir hocamızın tavsiyesi üzerine kursunuza katılmaya karar verdim. Düşüncelerimin ve beklentilerimin üzerinde bir verim ve keyif aldığımı her gün daha çok yaşar hale geldim. Öğrenme aşamasında ise sorumluluklarını yerine getiren her öğrenci için inanılmaz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Özellikle kurmuş olduğunuz öğretmen kadrosundan dolayı sizi canı gönülden kutluyorum.
                                                                                                    Türkiye Tenis Federasyonu
  SN.AYKUT DALYAN
  Anlaşılmaz yabancı dil eğitimlerden sıkılıp, gerçekten anlayarak, yalın ve güzel İngilizce öğrenmek için bu kursa gelmiştim. Deneme dersinde amacıma uygun bir yer olduğuna karar verdim. Eğitimin sonunda, artık neyi nasıl yapacağımı çok iyi biliyorum. Hem Türkçeme hem de İngilizceme yaptığı katkıları asla unutamam. Beklentimi karşılayan ve üzerine çıkan 60 Günde İngilizceye sonsuz teşekkürler…
  Artık İngilizce konuşabiliyorum!!!                                                                                       
  TURKCELL
  SN.HAZAL FIRAT
  Sevgili 60 Günde İngilizce ekibi,
  Hızlı ve etkili İngilizce konuşma hayaliyle geldiğim bu kursta beklentimi fazlasıyla karşıladığınız için öncelikle kursun yöneticisi Selman Beye, idari koordinatörü Büşra Hanıma ve bütün öğretmenlere çok teşekkür ediyorum.
  Burada edindiklerimi bir ömür boyu kullanmak dileğiyle..
  ARKEOLOG

  SN.RABİA KIYMAZ ve SN.FATMA NUR ALKIŞ
  Uzun araştırmalar sonunda ilk defa geldiğimiz kurs 60 Günde İngilizce oldu. Kursunuzda gördüğümüz ilgi, karşılaştığımız öğretim usulleri ve anlayışınız bizi oldukça memnun etti. Hocamızın sabrı ve ilgisi, güler yüzü öğrenmemizi kolaylaştırdı. Grupların az olması ve telafilerin olması biz çalışan öğrencileri rahatlatan etkenlerdi. Kursunuz bizim için dil öğrenme mekanı değil aynı zamanda keyif aldığımız ve stres attığımız terapi merkezi gibi oldu.
  Sunduğunuz imkanlar, verdiğiniz bilgiler  için kurumunuza çok teşekkür ederim.

  SN.MURAT SÜNGER
  DEAR EMPLOES OF ENGLİSH IN 60 DAYS,
  I have come to this English course for only 5 months and I have improved my English. I can spaek English beter now. I wish all of you success in the future..Thank you very  much for your interest.
  Sincerely,
  ANADOLU RADYANT ISI SİSTEMLERİ

  SN.NESİME ORUÇ
  “60 Günde İngilizce” ekibi ile tanışmak benim için büyük keyifti. Daha önce birkaç kez İngilizce kursuna başlamış ve “bir” aydan uzun süre devam edememiştim. Böyle bir kursu bitirmekte şüphesiz hocalarımın başarısı büyük. Öncelikle öğretmenlerin sabrı, güler yüzü, öğretme hevesi  ve güzel cümleleri için çok teşekkür ediyorum. 60 Günde İngilizce ekibinin hepsine teşekkürler.
  DOKTOR

  SN.DİDAR ÇOLAKOĞLU
  Çok sevgili 60 Günde İngilizce çalışanları  hepiniz çok sıcak ve ilgiliydiniz.
  Sahip olduğum kısa zamanda vermiş olduğunuz eğitimden olabildiğince yararlanmaya çalıştım ve çok faydalandığımı düşünüyorum.
  Umarım tekrar görüşme fırsatımız olur, ihtiyacınız olursa ben Ardahan Devlet Hastanesinde olacağım. Her şey için teşekkürler.
  Sevgiler
   DOKTOR
  SN.BANU KILIÇARSLAN
  60 Günde İngilizce ekibine Büşra hanımdan diğer öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür ederim.
  İngilizce eğitimimi alırken hiç yabancılık çekmedim. Bana göre ikinci bir aileydi bu ekip. Herkes çok iyi , güler yüzlü , samimi ve içtendi. Yapmacıklık denilen nitelik burada bulunan kimse yoktu. Burada bulunmuş olmaktan gurur ve onur duyuyorum.
  İyi ki hayatıma girdiniz ve iyi ki beni de ekibinize dahil ettiniz.
  Binlerce kez  teşekkürler.
    MALİ MÜŞAVİR
  SN.SELCEN DOLUOĞLU DALYAN
  Birkaç kez başlayıp yarıda bıraktığım İngilizce eğitimlerini düşününce yine aynı şeyi yaşayacağımı düşünmüştüm. Eşimin 60 Günde İngilizceyi bitirip tavsiye etmesi üzerine başladığım eğitimim beklentimin üzerinde gerçekleşti. İngilizceye karşı hep önyargılıydım. Bunu kırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim.
  Bitirebildiğim tek İngilizce kursu olan 60 Günde İngilizceyi herkese tavsiye ederim.

  SN.SEYRA ERBEK
  HELLO
  Speaking English was a big challenge in my life. I could write and read easily. But I couldn’t find the courage to form sentences such as: “My name is Seyra Erbek “ or “ How are you?” When I started this course I had some suspicions.
  First one was about the system.
  System is basic but effective. We only need to speak. There is nothing to be ashamed of.J
  Second one was about the instructors.
  I am so lucky because I think my teacher is the  BEST ONE!!!He is very very patient (he listened to me for six months J ). And the third one is the most important factor;
  I found a new good friend.
  I am very pleased with this course and I want to say that YOU ARE IN TE RIGHT COURSE&PLACE
  BEST REGARDS
  DOKTOR
  SN.EMEL ÇOBANCI
  Çok değerli kurs idarecilerim ve öğretmenlerime,
  Burada geçirmiş olduğum ve bana inanılmaz katkısı olduğuna inandığım 4 ay boyunca her şey için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamı dileğiyle

  Sn. Aykut BÜYÜKYILMAZ
  Yaklaşık 15 yıldır devam eden İngilizce öğrenme maceramı burada sonlandırmaktan son derece memnunum. Umarım sağladığınız bu samimi ve ailevi ortam ilerde devam eder. 60 Günde İngilizceye gelip, İngilizceyi öğrendikten sonra bu değerli ekiple bağlarımızın kopmaması dileğiyle.
                                                                                                              AVEA
  Sn. Burhan ÖĞÜNÇ
  Yakın bir arkadaşım ile İngilizce öğrenmenin gerekliliği konusunda sohbet etmiştik. Kendisi başlangıç seviyesinde idi, neredeyse hiç yazamıyor ve konuşamıyordu. Yaklaşık altı ay sonra bir toplantıda karşılaştık ve konu yine İngilizceye gelmişti. Arkadaşım İngilizce konuşarak bunu nasıl başardığını anlattı. Şok olmuştum. Kendisinden beni hemen bu kurs ile tanıştırmasını istedim. Bu şekilde başlayan 60 Günde İngilizce hikayem yakın ilginiz ve desteğiniz ile devam ediyor. Arkadaşıma ve sizlere minnet borçluyum.
                                                                                                            Bristol Myers
  Sn. Leyla YAMANER
  Öncelikle öğrencilerinizle yakinen ilgilenip, onların İngilizce öğrenmelerinde ekip olarak çabalarınıza teşekkür etmek isterim. Buraya gelmekten çok memnunum. Öğretmenimiz bize sabırla İngilizce öğretmeye çalışıyor, emek veriyor. İyi yetişmiş hocalarınız sayesinde İngilizce daha zevkli ve eğlenceli oldu benim için. Elimden geldiği kadar çok çalışmaya çalışıyorum. İnşallah bende sizlerin yüzünü İngilizceyi öğrenerek güldürürüm. Herkese teşekkür ederim.
                                                                                                            TRT
  Sn. Celal POLATDEMİR
  30 yaşına kadar İngilizceyi hiç bilmeden yaşamış olmak, bir İngilizce kursuna katılmaya karar verirken önyargılı davranmanıza neden oluyor. Fakat, 60 Günde İngilizce ekibi sayesinde hem İngilizce hakkındaki olumsuz düşüncelerimden hem de önyargılarımdan kurtuldum. İş mülakatında başarılı olacak kadar İngilizce öğrendim. Kurstaki dostluk ve samimiyet derslere katılım için gereken azmi ve hırsı sağlıyor.
                                                                                                            EMO Mühendislik
  SN.HAYRETTİN GAZİ
  Bu dil okuluna geldiğim günü dün gibi hatırlıyorum. Geldiğim ilk günde tanıtım dersine girmiştim ve o dersten sonra bana bu dil okulu İngilizceyi öğretebilecek ben de öğrenebileceğim diye güvenim geldi. Sonraki günlerim çok hızlı bir şekilde geçmesine rağmen çok başarılı bir ders dönemi geçirdim. Buraya başlamadan önce İngilizcem bir enkaz gibiydi. 2 aylık dönemden sonra yaklaşık 1000 kelime öğrendim ve kendimi rahat bir şekilde anlatmaya başladım İngilizce olarak tabi ...
  ARKEOLOG


  Sn. İrfan KESKİN
  60 Günde İngilizce’yi nasıl keşfettim konusunu geçmek istiyorum. Daha çok sistem, eğitmenler ve ortama yönelik bir şeyler yazmak istiyorum. Eğitim sistemi üzerinde iyi çalışılmış. Tam istediğim yöntem buydu cinsinden bir işleyişi ve müfredatı var. İyi ki de 60 Günde İngilizce ile tanışmışım. Sınıf ortamı, birebir eğitimler, yönetimin sıcaklığı gibi etkenleri de dahil ettiğimde İngilizce eğitim budur. Tereddütsüz tüm dostlarıma, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Konumu, statüsü ne olursa olsun bu sistem herkes için faydanın ötesinde kariyerine de doğrudan etki edecektir. Burada İngilizce öğrenerek, konuşma becerisini kazanarak ayrılan her öğrenci hem ülkemiz için, hem de çalıştığı sektör için kazanılmış birer değerdir. O yüzden 60 Günde İngilizce ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 60 günlük eğitim boyunca nefret ettim ve formal eğitim dönemlerinde de şimdiki zaman ve gelecek zamanın ötesine geçemediğim zamanları “zaman” kelimesi ve konusunu kullanmamda ve en önemlisi farkında olmadan bize İngilizce konuşmayı ve o cesareti veren öğretmenime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.. 
  A.F.A.D
  SN.UFUK TUNCER
  Çok kıymetli kurs idareci ve öğretmenleri,
  Bir süre önce pratiğimi geliştirmek amacıyla buraya geldim. İşlerim nedeni ile çok da düzenli gelemedim. Şimdi de yine iş nedeniyle ayrılıyorum. Ancak ilerde tekrar devam etmek istiyorum.
  Kurs süresince olumlu bir hava yaratan herkese çok teşekkürler. Benim için çok faydalı olan bir dönem içinde ders yaptık. Şükranlarımı sunar başarı ve mutluluklar dilerim.
  Tekrar görüşebilmek dileğiyle.

  SN.MİNE ŞAHİN
  “60 Günde İngilizce” eğitimini ilk olarak internette fark ettim ve buraya geldiğimde de diğer kurslardan farklı bir eğitim sisteminin olduğunu gördüm –tabi iyi anlamda-. Bütün hocalara gösterdikleri özen ve sabırdan dolayı teşekkür ederim.
  ARKEOLOG

  SN.SERDAR ÖZTÜRK
  I have attended to this course for about 30 days.My English wasn’t bad  in some ways when i began to the course. However, I wasn’t good at speaking English. I had a chance to improve my  English at this course.Thanks for your contribitions.
  ÖĞRETİM ÜYESİ

  SN.ERSİN ÖZDEN
  Benim hafızamda her zaman tutacağım bir 4 aydı. Biraz altyapı biraz kişisel çaba ile İngilizce konuşmayı ve anlamanın bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim. Sistem gerçekten olağan üstü. Bu sıcak, güzel ve başarılı ortamı İngilizce öğrenmeye niyetli herkese tavsiye ederim.
  MÜHENDİS

  SN.İ.ERDURAN
  İnsan hayatı nice deneyimler ve dönemeçlerle örülüdür. Elbette bu deneyim, olgunluk ve tecrübelerin oluşumunda eğitimin yeri yadsınamaz. Bu süreç içerisinde ilgimizi, merakımızı doyuran ya da bunlara karşılık bulan nice güzelliklerle karşı karşıya kalmışızdır. Başlangıçta bir tedirginlik ve endişe kaynağı da olsa yabancı dil eğitimi de bu yaşamın bir vazgeçilmezidir. İnsan ne kadar dışarıdan bu alana umursamaz bir tavırda olsa da yine de yabancı kültürler kadar onların dillerine de merakını yenememiştir. İşte buraya kadar anlatılanlar ışığında benimde bu merakıma, ilgime vesile olanlara yani 60 Günde İngilizce ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Selman Bey  başkanlığında bu güzide öğretim kadrosuna emeklerinin karşılığını fazlasıyla almaları dileğiyle nice başarılar dilerim..Saygılarımla 
  A.F.A.D
  Sn. Tuğba MÜFTÜOĞLU
  Birçok kursa gidip artık öğrenemeyeceğim dediğim anda tesadüfen bulduğum bu kurs sayesinde hem konuşmaya hem öğrenmeye başladım. Birebir verilen dersler sayesinde hem eğlenip, öğrenebiliyorum hem de keyifli vakitler geçirebiliyoruz. Bütün hocalarımızın samimi, içten, güler yüzlü tavırlarından dolayı da teşekkür ederim. Kendinizi ev ortamında hissedebileceğiniz hem de çok güzel verim alabileceğiniz bir kurs. Kurstaki tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

  Sn. Nilüfer Özkaya KARA
  Öğrenmeyi çok seviyorum, peki öğrenmeyi sağlayan en önemli etken nedir sizce? Bence “öğreten” bu denklemin kilit noktasıdır… Ben İngilizce öğrenmek için diyar diyar gezdim. Ama denklemi burada kurdum… Her yere gidebilirsiniz öğrenmek için, çok yetenekliyseniz her yerden bir şeyler kapabilirsiniz. Ama burada kapıda ilk girdiğiniz andan itibaren, sürekli artan bir ilgi, sevgi ve sabırla karşılaşırsınız. Hiç azalmaz aksine sürekli artar. Öğretmek için, sizin için her şeyi yapan dinamik, genç ve bir o kadar da tatlı ve sabırlı öğretmenler… Daha ne isteyebilirim ki.  Selman Hocaya, tüm ekibine en içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Selman Bey; doğru yönlendirmeseydiniz ne yapabilirdim bilemiyorum. Öğretmenimin pozitifliği ve içten gülümseyen yüzü vazgeçilmez… Ailem gibisiniz, teşekkür ederim. Verdiğiniz emeğin karşılığı ödenemez. Sevgi ve saygılarımla…
                                                                                                                        ONEO Medikal
   Sn. Adem ÖZDEMİR
  Vakit darlığından, artık öğrenmeli bu dili diyerek geldiğim bu kurstan beklediğimden daha iyi vakit geçiriyorum. Henüz yolun başında olmama rağmen hızlı bir şekilde öğrendiğimi fark ediyorum. Yoğun bir günün ardından kafamın almayacağını düşündüğüm günlerin bile öğrenerek, keyifle geçtiğine şaşırıyorum. Öğretmenimin gayretli, ilgili, anlayışlı tutumu geçirilen dersin başarıya ulaşmasında en büyük etken. Teşekkürler.
                                                                                                                                   TÜPRAG
  Sn. Dilek KÜRKÇÜ
  Sevgili 60 Günde İngilizce Ekibi merhabalar…Birkaç kurs araştırması yapmıştım ki patronumun vesilesi ile kendimi “hayalimde İngilizce öğrenmeyi hedeflerken” birden içinizde buldum. Burada olduğum için mutluyum. Kendimi şanslı hissediyorum. Sizin sabır ve ilginiz sayesinde aldığım motivasyon ile bu isteği başaracağıma inanıyorum. Bunun için Selman Bey’e teşekkür ederim. Aslında nerede ve nasıl olduğundan çok kiminle ve nasıl iletişim kurabilmek önemli. İnşallah istediğiniz hedeflere ulaşırsınız. Her şey için teşekkür ederim. Sizleri seviyorum.
                                                                                                            MİLENS Enerji Sistemleri
  Sn. İdris BERKYÜREK
  Sayın 60 Günde İngilizce;
  Buraya geldikten ve sizin eğitiminizi aldıktan sonra, artık Dubai’de dil problemimi yeneceğime inanıyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
                                                                                                          OCEAN Enerji
  Sn. Bülent MÜHÜRCÜOĞLU
  60 Günde İngilizceyi internette tanıdım. İlk önce emin değildim fakat buradaki dostluğu ve arkadaşlığı ve eğitim sistemini gördükten sonra doğru yerde olduğumu anladım. İyi ki buradayım ve iyi ki varsınız.
                                                                                                           BAŞOĞLU Kablo-Profil
   Sn. Gonca ŞAHİN
  Özel üniversite mezunu olarak, diyebilirim ki sanki her şeyi burada daha iyi öğreniyorum. Unuttuğum her şey Merve Hocam tarafından beynime, o güzel anlatımıyla yeniden kazınıyor. 
  Buraya gerçekten severek ve isteyerek geliyorum. Bu sistem bence okullara da girmeli ve eğitime başlanmalı. Öğrencilerin çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Hepinize o gülen yüzleriniz için kendi adıma çok teşekkür ederim. Başarınız daim olsun.
                                                                                                                          İşletmeci
  Sn.Ceyda ÇEKEL
  Tesadüfen geldiğim bu kurstan, İngilizceyi öğrenmiş olmaktan ve böyle iyi hocalarla tanışmaktan mutluluk duyuyorum. Özellikle Merve Hocamızın bize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve özellikle arkadaşlığı öğrenmemiz ve dersten zevk almamıza çok büyük destek oldu. Bu yüzden herkesin şans eseri olsa da olmasa da bu kursa uğrayıp bu eğitim ve arkadaş ortamını görmesini isterim.
                                                                                                                        Türk Telekom
   Sn. Merve ALPAR
  Sevgili 60 Günde İngilizce ; İngilizce kursu aradığım günlerde ve hangi kursa hangi zamanlarda gitmem gerektiğini düşündüğüm günlerde internette “60 Günde” ifadesiyle cazip gelen ve akabinde yüz yüze konuşmaya gittiğimde karşılaştığım sıcak ve samimi ilgiyle birden kararımı verdim sizlerle birlikte olmaya . Şunu samimiyetle söyleyebilirim ki diğer kurslardan çok farklı olmanız yanında hocalarınız, çalışanlarınız, ve tabiî ki Selman Bey burayı, bu kursu farklı ve kaliteli hatta sıcak hale getiriyor. Ben ki devamlılık asla sağlayamam ama bunu sizler başardınız. Bu başarıyı sağladığınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Emin olun ki sizlerle olmak bir ayrıcalık. Çok öptüm hepinizi. Bu arada aylardır bana katlanan Türker Hocama çok teşekkür ederim . Sizleri seviyorum .
  Türkiye İş Bankası
  Sn. Metin KALAFAT
  Ne lise, ne üniversite, ne de gittiğim diğer kurslar… Nihayet ben İngilizce biliyorum diyebiliyorum. Burada tanıdığım, birbirinden kaliteli güler yüzlü insanlara, özellikle ümidimizi kaybettiğimizde ümit veren, bazen bizden bile azimli olan Türker Hocamıza teşekkürler. Teşekkürler 60 Günde İngilizce
                                                                                                        Türkiye İş Bankası 
                                                                     
  Sn. Burak AKSAY
  İlk olarak cümleye şöyle başlamak istiyorum ; 60 Günde İngilizcenin en eski öğrencilerinden biri olarak kesinlikle doğru bir karar verdiğime inanıyorum. Kursa başlayacağım zaman çok araştırdım ve burası gibi bir yer yok. Ne gibi derseniz eğer, şöyle bir örnek verebilirim. Ben haftanın altı günü çalışıyorum 07.00 pm de çıkıyorum. Kızılay’a gelme sürecim bir saat ve bu şartlarda kurs bulması imkansız görünüyordu. Ta ki internette 60 Günde İngilizceyi görünceye kadar. Mr. Selman’ın hakkını ödeyemem. Sağ olsun mükemmel bir program hazırladı bana. Daha doğrusu özel bir program gibi oldu.  Kursa Kasım ayının başında başladım fakat bu cümleleri yazarken tarih 24 Mayıs’ı gösteriyor. Ve ben 3.kuru daha yeni bitiriyorum. Bunu belirtmemin amacı, kursa bir aydan fazla katılamadım işlerimden dolayı fakat bu sürede ne benim programımı kapattılar ne de başkasını aldılar. Kaldığım yerden her seferinde tekrardan başladım. Siz siz olun 5-10 kişilik kurslara kayıt olmayın. Nedeni ise çok basit her zaman şunu düşünün eğitimi veren kişinin size ne kadar zaman ayıracağı. burada en fazla üç diyorlar fakat ben bu sayıyı bile göremedim. Çünkü dersi bire bir alıyorum. Sonuç olarak burada mükemmel bir eğitim alırken mükemmel dostlarınız oluyor.
  Mühendis
   Sn. Fırat TUNÇAY
  Internet’ten ulaştığım kursunuzu çok memnun kalarak tamamlıyorum. Öncelikle beklediğimden çok daha iyi bir ortamla karşılaştığımı belirtmek isterim. Eğitim ve öğrenim açısından çok faydalı bir kurs ve program olduğunu düşünüyorum. Öğrenci ile bire bir ilgilenilen eğitim anlayışını benimseyen 60 Günde İngilizce’ye ve özellikle İngilizcemi geliştirmemdeki emek ve çabalarından ötürü Türker Hoca’ya teşekkürlerimi iletmek isterim.
  Avukat
   Sn. Ömer BULUT
  Tereddüt ile başladığım bu eğitime sizin anlayışlı, sabırlı, genç ve dinamik yapınız ile İngilizce öğreniyor olmaktan çok memnunum. Verimli ve başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Sn. Gözde HOŞGÖREN
  Sözlerime nasıl başlayacağımı bilemesem de memnuniyetim ve burada geçirdiğim anıların bilincinde olarak yazmak istiyorum. Buraya gelmeden önce en az 30 kurs gezdik. Ama burada özellikle Fulya Hocanın samimi tavırları ve derslerde ki akıcı anlatımı da bizlerin başarısında büyük pay sahibi oldu. Son olarak sizden ve hocamızdan çok memnunum.
  Bilkent Üniversitesi
  Sn . Resul HUYUGÜZEL
  En az 30 kurs gezdikten sonra tesadüfen bulduğumuz 60 Günde İngilizce ekibine çok ısındım. Özellikle Fulya Hocamın iyi niyetinden çok etkilendim. Çok kaynattık sınıfta, çok güldük ama İnglizce konuşmam çok gelişti farkındayım. İnglizce kursu arayanlara da çok tavsiye ettim. Özellikle aile ortamının olması 60 Günde İngilizce’nin artılarından biri.
                                                                                                          Bilkent Üniversitesi

   

  Sn. Belemir YÜCEL
  Tesadüfen gelmiş olduğum bu kursun, İngilizce öğrenmek için en ideal yer olduğunu görmüş olmanın mutluluğu içerisindeyim. Verilen bire bir eğitim ve hocaların ilgisiyle çok yol kat ettiğimin farkındayım. Özellikle konuşma üzerine verilen eğitimden dolayı kursumuzu herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca Merve Hocamızın bize gösterdiği ilgi, sabır ve arkadaşlık paha biçilemez.
                                                                                                               Hacettepe Üniversitesi
   Sn.Büşra Gül KARAMAN
  Buraya gelmeden önce çok kursa gittim ve en sonunda artık pes etmiştim. Ta ki burayı bulana kadar… İlk önce internette araştırmıştım ve 60 günde nasıl öğrenebileceğime inanmakta güçlük çekmiştim. Ve sonunda aramaya karar verdim. Konuştuğum ilk dakikadan itibaren söylenenlerden çok etkilendim. Ve kayıt olurken de hiç tereddüt etmedim. Şimdi ise size olan hayranlığımı anlatamam. İkinci kuru bitirmek üzereyim ve bu Furkan Hocamın sayesinde. Kendisine saygım ve sevgim sonsuzdur. Emeklerinizi boşa çıkarmayacağım. Hepinize müteşekkirim. Sevgilerimle…
  Gazi Üniversitesi

  ARAYAN HERKESE
  x

  ANKARA' YA ÖZEL 8 SAAT BEDAVA İNGİLİZCE ÖZEL DERS

  Ankara Kızılay Kampanya

  (veya ESC Tuşuna Basınız)

  Kızılay İngilizce Kursu YKS Kursu Kızılay