NEDEN BİZ;
 • DÜNYANIN EN ETKİLİ DİL ÖĞRETİM SİSTEMİ
 • MAKSIMUM 3 KİŞİLİK SINIFLAR
 • KİŞİYE ÖZEL TASARLANAN EĞİTİM
 • İŞ İNGİLİZCESİ DESTEĞİ
 • PROGRAMIN TAMAMINDA 200 SAAT ÖZEL DERS
 • EN GEÇ 1 HAFTA İÇERİSİNDE GRUP BAŞLANGICI
 • ÖĞRENME GARANTİSİ
 • PARA İADE GARANTİSİ
 • 'Eğitim Koordinatörü'nün Gözünden' 60 Günde

  60 Günde İngilizce, yabancı dil eğitimindeki geleneksel tekniklere, pratik ve akılcı bir bakış açısıyla yepyeni bir boyut kazandıran özgün bir eğitim sistemidir. En temel ifadeyle, 60 Günde İngilizce programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dilbilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve eğitimlerinin ilk günlerinde İngilizce konuşmanın aslında ne kadar kolay olduğunu görürler.

  60 Günde İngilizce programlarına katılan öğrenciler, motivasyonlarının en yüksek olduğu eğitimlerinin ilk ve en değerli haftalarını, hemen hemen tüm zamanları ve bu süreçte kullanacakları en önemli kelimeleri öğrenirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler.

  60 Günde İngilizce eğitmenlerimiz, eğitimin hiçbir anında, öğrencilerine “Türkçe düşünmeyin” tavsiyesinde bulunmaz. Herkesin yalnızca anadilinde düşünebileceği gerçeğinden hareketle, anlatımlarını Türkçe dilinde yaparak, öğrencilerinin anlatılan konuya yüksek ölçüde ve tereddütsüz hakim olabileceği bir eğitim ortamı yaratırlar.

  60 Günde İngilizce programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat, öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Psikolojik bariyer engeline takılmayan öğrenciler, anadillerinde yapılan anlatımların; bir başka deyişle öğretilenleri anlamış olmanın kendilerine verdiği güvenle İngilizce konuşurlar.

  60 Günde İngilizce programlarında öğretim görevlilerimiz, öğrencilerinin bir sınava hazırlanmadığının ya da İngilizce makale yazmayacağının (özel talepler hariç) bilincindedir; bu yüzden akıllarında ve müfredatlarındaki tek hedef öğrenciyi derhal İngilizce konuşturmaktır. 60 günde İngilizce eğitim programı, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

  Levent Erdem OVAT

  ARAYAN HERKESE
  x

  ANKARA' YA ÖZEL 8 SAAT BEDAVA İNGİLİZCE ÖZEL DERS

  Ankara Kızılay Kampanya

  (veya ESC Tuşuna Basınız)

  Kızılay İngilizce Kursu YKS Kursu Kızılay